Osiagniecia muzyka TANGO MILONGA MEDIA ART Osiagniecia telewizja O mnie Email Galeria ONLINE O tacie

TANGO MILONGA

MEDIA ART

Nazwa firmy TANGO MILONGA MEDIA ART nawiązuje do jednego z największych przebojów mojego Taty i powstała z myślą właśnie o Nim. 

Jako hołd dla wielkiego kompozytora, profesjonalisty, dobrego człowieka  i wyjątkowego Taty, zarażającego optymizmem, uśmiechem i miłością do muzyki.

W związku z wieloletnim doświadczeniem, jako wykształcony pianista, kompozytor, autor i prowadzący programy telewizyjne, znający od podstaw produkcje muzyczne i telewizyjne, postanowiłem założyć firmę, by podzielić się tą wiedzą.

PRODUKCJA MUZYCZNA:

Jako pianista i kompozytor współpracuję z wybitnymi ludźmi, z którymi tworzymy zgrany zespół, również muzyczny.

Projekty: 

„Szczęśliwa trzynastka – największe przeboje Petersburskiego Seniora”,
„Paryż – Warszawa – Stolice Muzyki, Stolice Miłości”,
„Historia muzyki według Petersburskiego Juniora”,
„To Ostatnia Niedziela - Tango Modern”.

PRODUKCJA TELEWIZYJNA I FILMOWA:

Jako autor i prowadzący programy telewizyjne m.in. „Petersburski Music Show”, „Petersburski przedstawia”, „Dwie Stolice”, mam przyjemność współpracować z ludźmi kreatywnymi, mającymi doświadczenie, otwartymi na różne wyzwania.

SZKOLENIA I WARSZTATY:

Również dla dzieci i młodzieży prowadzę edukacyjne szkolenia i warsztaty, które pomagają w zdobywaniu wiedzy muzycznej, obyciu scenicznym, rozwijaniu talentu wokalnego. Dotyczą również wystąpień publicznych, pracy przed kamerą.

Jako propagator muzyki i kultury, juror najważniejszych festiwali piosenek w kraju i za granicą, promuję także młode talenty.

Będzie mi niezwykle miło współpracować z Państwem.
W takim razie… Do zobaczenia :)

O mnie | Tango Milonga Media Art | Osiągnięcia - Muzyka | Osiągnięcia - Telewizja | Galeria | Lekcje Online | O Tacie | Kontakt
Wybierz język: Polski Angielski
design by webmania