Osiagniecia muzyka TANGO MILONGA MEDIA ART Osiagniecia telewizja O mnie Email Galeria Zajęcia ONLINE O tacie

Indywidualne lekcje i konsultacje muzyczne online

Muzyka nie zna granic, dlatego indywidualne lekcje i konsultacje muzyczne z przyjemnością prowadzę na odległość. Dzięki kamerce internetowej mam bezpośredni kontakt z osobą po tej drugiej stronie. Widzę Ją, słyszę, z wzajemnością.

Przygotowanie wokalne, dykcja, interpretacja, praca nad głosem, oddechem

Wykonanie, nagranie piosenki, jest tak naprawdę finalnym efektem całego okresu przygotowawczego, który jest właśnie czasem, na nasze spotkania.

Od doboru piosenki, przez ćwiczenia, pracę nad tekstem, melodią, interpretację, po osiągniecie takiego etapu, w którym będziecie mogli śmiało powiedzieć – „Jestem gotowa/ gotowy, na wykonanie, nagranie piosenki”.

Obycie sceniczne

Dość często zapominamy, że scena to nie radio. Na scenie nie tylko słychać, ale też widać.

Dla mnie ważnym elementem jest kontakt z publicznością, dlatego w warunkach domowych, moi podopieczni uruchamiając wyobraźnię, przenoszą się w myślach na sceny te większe oraz mniejsze i wtedy ćwiczymy m.in. opanowanie stresu i tremy, umiejętność skupienia uwagi na czymś, postawę, elementy choreografii, analizujemy wykonanie piosenki.

Ćwiczenia te "otwierają" wykonawcę na scenie, bez względu na wiek.

Praca przed kamerą; Wystąpienia publiczne

W moim programie "Petersburski Music Show" zauważyłem wielokrotnie sytuację, w której młodzi i nieco starsi utalentowani, pięknie śpiewali, ale nikt ich nie przygotował na rozmowę, wywiad przed publicznością w studio.

Dlatego robimy różnorodne ćwiczenia m.in. uświadamiające mowę ciała, emisję głosu, budowanie poczucia pewności siebie, ale też radzenie sobie z trudnymi i nieprzychylnymi pytaniami . Przeprowadzamy również wywiady improwizowane.

Gra na pianinie

Systematyczność, to podstawa. Dobór ćwiczeń, rozczytywanie utworu, praca nad utworem, jego interpretacją. Temu poświęcam czas, podczas spotkań online.

Zapraszam do współpracy
Jerzy Petersburski Jr

Pytania i zgłoszenia proszę kierować drogą mailową:
O mnie | Tango Milonga Media Art | Osiągnięcia - Muzyka | Osiągnięcia - Telewizja | Galeria | Lekcje Online | O Tacie | Kontakt
Wybierz język: Polski Angielski
design by webmania